Witamy na stronie stowarzyszenia | Dzisiaj jest piątek 03 grudnia 2021
Logowanie     Rejestracja     Home     Mapa serwisu     Kontakt     pl en de
Stowarzyszenie Rowerowy Toruń

Aktualności

2021-09-30 Rowerzyści mają wpływ na miasto - październikowe terminy wycieczek i spotkań

Przedstawiamy terminy, godziny i miejsca październikowych Edukacyjnych Wycieczek Rowerowych oraz Rowerowego Biura Pierwszej Pomocy. Będzie to świetna okazja by się spotkać i porozmawiać, a także pojeździć na rowerze po naszym mieście i okolicy. Działania będą realizowane w ramach projektu „Rowerzyści mają wpływ na miasto” finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego – NOWE FIO 2021 -2030 r.

Na Edukacyjne Wycieczki Rowerowe zapraszamy osoby które chciałyby lepiej poznać infrastrukturę rowerową Torunia i Powiatu Toruńskiego, utrwalić przepisy dot. ruchu drogowego oraz dowiedzieć się jak jeździć na rowerze aby było to bezpieczne dla nich oraz przewidywalne dla innych uczestników ruchu.

Uczestnicy i uczestniczki rowerowych wycieczek otrzymają od nas broszury z praktycznymi informacjami na temat komunikacji rowerowej oraz wodę i coś słodkiego.

W październiku odbędą się trzy edukacyjne wycieczki rowerowe. Oto ich terminy.

3 października (niedziela) godz. 11:00 – edukacyjna wycieczka rowerowa - biuro stowarzyszenia, ul. Konopnickiej 22

10 października (niedziela) godz. 11:00 – edukacyjna wycieczka rowerowa - biuro stowarzyszenia, ul. Konopnickiej 22

17 października (niedziela) godz. 11:00 – edukacyjna wycieczka rowerowa - biuro stowarzyszenia, ul. Konopnickiej 22

W każdej wycieczce będzie mogło wziąć udział do 10 rowerzystek i rowerzystów, a czas trwania wyniesie maksymalnie do 3 godzin, przejedziemy około 35 - 40 kilometrów. Trasa przejazdu będzie każdorazowo ustalana z uczestniczkami i uczestnikami, a tempo dostosowane do kondycji i umiejętności każdej osoby.

Czekamy na wiadomości od osób, które chcą wziąć udział w Edukacyjnej Wycieczce Rowerowej. Możecie pisać do nas przez Facebooka lub na adres mailowy: stow@rowerowytorun.com.pl

W wiadomości prosimy o podanie terminu wycieczki oraz imienia i nazwiska. Jeśli planujecie przyjechać z osobą/osobami towarzyszącymi poinformujcie nas o tym.

Zapraszamy również na październikowe spotkania Rowerowego Biura Pierwszej Pomocy, które odbędą się w naszym biurze przy ul. Konopnickiej 22. Na spotkania zapraszamy osoby, które chciałby porozmawiać z nami na tematy związane z komunikacją rowerową, potrzebują pomocy w jakiejś "rowerowej" sprawie, mają pomysły na promocję ruchu rowerowego bądź polepszenie warunków przemieszczania się na rowerze w konkretnym miejscu w Toruniu, itp. Może macie jakieś prorowerowe pomysły, które nas zainspirują? Może warto je przedyskutować?

Zapraszamy na spotkania:

6 października (środa) godz. 18:00 – rowerowe biuro pierwszej pomocy - biuro stowarzyszenia, ul. Konopnickiej 22

13 października (środa) godz. 18:00 – rowerowe biuro pierwszej pomocy - biuro stowarzyszenia, ul. Konopnickiej 22

Czekamy na wiadomości od osób, które chcą odwiedzić nas w Rowerowym Biurze Pierwszej Pomocy. Możecie pisać do nas przez Facebooka lub na adres mailowy: stow(małpa)rowerowytorun.com.pl

W wiadomości prosimy o podanie terminu spotkania, orientacyjnej godziny przybycia oraz ewentualnie problemu z jakim do nas przyjedziecie, tak abyśmy mogli udzielić Wam wyczerpującej odpowiedzi.

Do zobaczenia na Edukacyjnych Wycieczkach Rowerowych oraz na spotkaniach Rowerowego Biura Pierwszej Pomocy! Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021 - 2030wyedytowano: 2021-09-30 20:10
aktywne od dnia: 2021-09-30 19:58
drukuj  
Komentarze użytkowników (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Dodaj swój komentarz:


:) :| :( :D :o ;) :/ :P :lol: :mad: :rolleyes: :cool:
pozostało znaków:   napisałeś znaków:
kod z obrazka*
Ankieta
Jak oceniasz rok 2020 pod kątem rozwoju infrastruktury rowerowej w Toruniu?
ankieta aktywna od: 2021-02-21 21:46

Sklepy i serwisy rowerowe w Toruniu

Stowarzyszenie ROWEROWY TORUŃ działa na rzecz powstawania odpowiedniej infrastruktury rowerowej.
konto bankowe BGŻ S.A. 71203000451110000002819490 NIP: 9562231407 Regon: 340487237 KRS: 0000299242

Wszystkie Prawa zastrzeżone. Cytowanie i kopiowanie dozwolone za podaniem źródła.
SRT na Facebook